Postavte Vaše podnikanie na pevných základoch

Môjobchod je silnou franšízou združujúcou nezávislých maloobchodníkov s potravinami a zmiešaným tovarom, ktorých predajne sa nachádzajú po celom Slovensku. Prvá predajňa Môjobchod bola otvorená v roku 2012. Odvtedy sa značka rozšírila, dnes nájdeme na Slovensku už viac ako 660 obchodov.

Značka Môjobchod má jasno v tom, ako funguje maloobchod a aké sú princípy podnikania. Môjobchod v sebe spája výhody nakupovania v menších, lokálnych potravinách a vysoké štandardy, čerstvosť a kvalitu, ktorá je dostupná v hypermarketoch. Hlavným benefitom pre predajne je balík podpory a možnosť vystupovať pod konceptom značky, ktorá je známa na celom Slovensku. Dlhodobým franšízovým partnerom značky Môjobchod je spoločnosť METRO, ktorá sa so svojimi 650+ obchodmi vo viac ako 30 krajinách sveta stala lídrom v samoobslužnom veľkoobchode. METRO každým rokom napreduje aj vďaka tomu, že ako jeden z mála poskytovateľov franšízy masívne investuje do digitálneho rozvoja. 

Vďaka METRO ako silnému partnerovi sme dosiahli rast aj počas pandemického roka 2020.

METRO sa chopilo výnimočnej možnosti ponúknuť unikátnu podnikateľskú príležitosť aj ľuďom z radov svojich zákazníkov. Nejde tak o možnosť iba pre tých, ktorí chcú svoje podnikanie zlepšiť a rozšíriť tak ponúkaný sortiment, ale i pre podnikania chtivých, ktorí s podnikaním iba začínajú. Tí tak dostali možnosť plniť si svoje podnikateľské sny.

Vďaka svojej schopnosti promptne sa adaptovať požiadavkám na rôznych trhoch sa skupina METRO stala vyhľadávaným dodávateľom pre majiteľov hotelov, reštaurácií či maloobchodníkov s potravinami nielen v Európe, ale napríklad i v Ázii. Nájdeme ho v Česku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, ale napríklad i v Japonsku, Indii, Portugalsku, Srbsku či v Mjanmarsku.

Úspechy franšízy, na ktoré sme hrdí

Bezmála jedno desaťročie budujeme stabilný obchod založený na kvalitných ľudských vzťahoch. Pravidelne vytvárame podmienky pre neustály vývoj, ktorého výsledkom je úspešná obchodná skupina.
11 rokov na trhu
krajín sveta
obchodov na Slovensku
miesto v počte obchodov

Neobmedzené možnosti, akýkoľvek priestor

Systém franšízy Môjobchod je flexibilný a jedinečný tak, aby vyhovoval podnikaniu v každom prostredí – či už sa rozhodnete pre priestor na vidieku, väčšiu prevádzku v meste alebo obchodnom centre, pri nemocnici alebo škole, s parkoviskom alebo bez... 
Vďaka širokému spektru možností, ktoré ponúkame, vieme váš Môjobchod prispôsobiť presne podľa vašich potrieb a možností. 
Staňte sa partnerom